DORMIR


Meble na wymiar

Szafy i garderoby

Nasza firma zajmuje się zabudową wnęk, wykonywaniem szaf wolnostojących oraz garderób. Szafa wnękowa dostosowana do przestrzeni w domu klienta maksymalnie wykorzystuje miejsce od podłogi do sufitu. Pozwala uporządkować przestrzeń i efektywnie zabudować te trudne do zagospodarowania powierzchnie. Są to najczęściej miejsca m.in. na poddaszu, pod schodami czy w narożnikach. Wykonując szafę wnękową dopasowujemy wspólnie z Klientem nie tylko zewnętrzne elementy, ale również wnętrze mebla – liczbę półek, szuflad, koszy, drążków oraz ich rozmieszczenie.
Wykonujemy szafy na wymiar z drzwiami składanym i i uchylnymi. Drzwi przesuwne nie wymagają dodatkowej przestrzeni przy otwieraniu dzięki czemu nadają się do wąskich korytarzy czy małej garderoby.
W zależności od rodzaju zastosowanych wypełnień drzwi, nasza szafa wnękowa może stanowić element dekoracyjny, podkreślający charakter Państwa wnętrza.
W naszych realizacjach stosujemy następujące wypełnienia drzwi: - lustra srebrne, brązowe,
- szyby przezroczyste (bezpieczne),
- szkło lacobel,
- płyty laminowane,
- płyty fornirowane,
- MDF lakierowany,
- bambus,
- rattan.

Zastosowany rodzaj wypełnienia drzwi stanowi główny element dekoracyjny szafy na wymiar. Ważne jest więc, aby dobrać go odpowiednio do charakteru wnętrza.
W naszych zabudowach stosujemy aluminiowe systemy firmy Nevato, których jesteśmy oficjalnym dystrybutorem. Systemy tej firmy pozwalają na łączenie ze sobą różnych wypełnień drzwi w zakresie istniejących możliwości technologicznych.
Na systemy aluminiowe firmy Nevato udzielamy gwarancji na okres 7 lat.

Strona główna