Strona główna

Nasza oferta

Realizacje

Kontakt

Drzwi przesuwane (-40%)

MEBLE ŁAZIENKOWE

Łazienka to pomieszczenie, w którym po całym dniu pracy spędzamy czas na chwilach relaksu. Ważnymi elementami są komfort i wygoda. Właściwe urządzenie przestrzeni łazienki ma wielki wpływ na to, czy będziemy czuli się w niej komfortowo i zrelaksowani. Odpowiednio zaprojektowane i wykonane meble łazienkowe mogą stworzyć nam własną sferę odpoczynku. Dzięki meblom firmy DORMIR uda się ze stylem zaaranżować każdą łazienkę - małą i dużą. najmniejszą z możliwych przestrzeni łazienkowych. Nawet wówczas staramy się, by każdy mebel był stylowy i funkcjonalny. Podczas realizacji zadania uwzględniamy zalecenia Klienta oraz jego możliwości finansowe. Zapewniamy kupionym w naszej firmie meblom serwis gwarancyjny. Jesteśmy firmą, która oferuje kompleksową obsługę, począwszy od konsultacji oraz produkcji, skończywszy na wspomnianym serwisie gwarancyjnym. Nasi doświadczeni i profesjonalni pracownicy są w stanie dokonać bezpłatnej wyceny oraz pomiaru.
 

Meble łazienkowe naszej firmy gwarantują, że użytkowanie ich będzie kojarzyło się z samymi pozytywami. Dzięki wysokiej jakości materiałom jesteśmy w stanie zapewnić, że produkowane przez nas meble są trwałe i solidne.
 

Meble łazienkowe wykonujemy ze specjalnie zabezpieczonych przed wilgocią materiałów, które nie będą się rozklejać po którejś z rzędu kąpieli. Dlatego staranną uwagę przywiązujemy do wyboru odpowiednich materiałów. Staramy się, by konstruowane przez nas meble jak najlepiej sprawdzały się w trudnych warunkach obecnych w łazience.
 

Wykorzystujemy rozwiązania, które zwiększają funkcjonalność naszych mebli. Zastosowanie odpowiednich mechanizmów pozwala na bezpieczne i ciche domykanie części ruchomych. Jednocześnie nie zapominamy, by wygląd mebli zadowolił nawet najbardziej wymagającego Klienta. Wysoka jakość materiałów wykorzystywanych do produkcji mebli gwarantuje, że każdy zestaw oferowanych przez nas mebli wyróżnia się elegancją. Oferowane przez nas meble, dzięki zastosowanym frontom, posiadają różnorodną kolorystykę.

 

Powrót do oferty

Projekt strony i wykonanie: RedProjekt

Projektakt i producent mebli: Dormir © 1996-2022