Strona główna

Nasza oferta

Realizacje

Kontakt

Drzwi przesuwane (-40%)

MEBLE KUCHENNE

Kuchnia to najważniejsze miejsce w domu, według badań to w niej spędzamy najwięcej czasu. Kupno odpowiednich mebli kuchennych jest pierwszym właściwym krokiem ku dobrej aranżacji pomieszczenia, które wykorzystane będzie jako kuchnia. Powinny one spełniać nasze wymagania pod względem trwałości, estetyki, a przede wszystkim funkcjonalności.
 

Meble kuchenne mogą być odzwierciedleniem naszych potrzeb. W zależności od tego jakie funkcje powinna według nas spełniać kuchnia można ją wyposażyć albo w stylowe, nowoczesne albo klasyczne meble kuchenne. Warszawa to idealne miejsce gdzie można zrealizować swoje plany aranżacyjne. Firma DORMIR, działająca na rynku od 1996 roku, oferuje swoim klientom wszystkie wymienione wyżej rodzaje mebli kuchennych. Oferowane meble wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu wyróżniają się one długowiecznością.
 

Projektując i wykonując kuchnie na wymiar spełniamy Państwa sugestie przy wyborze stylu oraz kolorystyki co w finalnym efekcie przyniesie nam produkt o wysokiej jakości i niepowtarzalnym charakterze, dostosowany do indywidualnych potrzeb. Meble kuchenne firmy DORMIR nadadzą przestrzeni kuchni wyrazistego stylu. Zaletą oferty naszej firmy jest indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta. Dzięki naszym usługom powstanie kuchnia na wymiar. Warszawa natomiast będzie kojarzona z usługami meblarskimi prezentującymi najwyższe standardy. Możemy wykonać blaty o dowolnej grubości wykorzystując do produkcji najwyższej klasy materiały i akcesoria.
 

Meble kuchenne produkowane przez firmę DORMIR są tak zróżnicowane jak potrzeby naszych Klientów. Wspólną cechą naszych wszystkich mebli jest trwałość i wyróżniający się styl. Do produkcji mebli wykorzystujemy zarówno blaty kuchenne wykonane z drewna, blaty kamienne, jak również zrobione z płyt laminowanych HPL. Oferujemy bardzo różnorodne fronty do mebli kuchennych. Mogą one być wykonane z drewna, szkła, płyty MDF, płyty lakierowanej, jak i z wielu innych materiałów. Produkowane meble kuchenne uwzględniają wszystkie wskazówki oraz zapotrzebowania naszych Klientów. Na podstawie przedstawionych przez Państwa projektów jesteśmy również w stanie wykonać bezpłatną wycenę.

 

Powrót do oferty

Projekt strony i wykonanie: RedProjekt

Projektakt i producent mebli: Dormir © 1996-2022