MEBLE BIUROWE

Biuro to miejsce, gdzie spędzamy znaczną część dnia, ale także miejsce spotkań biznesowych. Dlatego właściwie zaprojektowane biuro tworzy funkcjonalne miejsce do wydajnej pracy sprzyjającej rozwojowi firmy.

Wbrew temu, co może kojarzyć się nam kiedy myślimy o meblach biurowych, nie są to meble przeznaczone jedynie dla osób, które są właścicielami firm czy dyrektorami znanych instytucji. Można nimi wyposażyć zarówno gabinety, recepcje, sale konferencyjne, jak i zwykłe pokoje, w których wykonujemy obowiązki związane na przykład ze szkołą, studiami, bądź pracą zawodową.

Firma DORMIR jest w stanie wyprodukować meble, które mogą znaleźć się w każdym z wymienionych wyżej pomieszczeń. Z najwyższej jakości materiałów wykonujemy biurka, stoły, szafy, lady, itp. Są to wykonywane meble pod projekt klienta. Warszawa jest natomiast miejscem, gdzie można zrealizować praktycznie wszystkie swoje oczekiwania meblarskie, bowiem nasza firma oferuje bezpłatny pomiar oraz wycenę realizacji projektów klientów, a następnie produkcję, gwarancję, montaż mebli biurowych, a także serwis gwarancyjny tychże mebli. Jesteśmy w stanie zaproponować dogodny termin montażu mebli biurowych, tak aby nie narazić Państwa firmy na dezorganizację jej działalności.

Oferowane przez nas meble biurowe dzięki doświadczonym i profesjonalnym pracownikom są gwarancją, że bez względu na wielkość posiadanego biura czy pokoju będą one tworzyć komfortowe warunki do pracy. Produkujemy meble biurowe o różnym standardzie i przeznaczeniu. Trwałość oraz solidność naszych mebli wpłynie pozytywnie na osoby korzystające z nich na co dzień. Jesteśmy w stanie zaproponować konstrukcje, które zapewnią optymalne zagospodarowanie powierzchni biurowych. Staramy się, by nasze meble spełniały oczekiwania wymagających klientów chcących pracować w komfortowych warunkach.

W naszej bogatej ofercie znajdują się zarówno meble biurowe o klasycznym, wyważonym stylu, jak i posiadające nowoczesny design. Wykonujemy meble jedynie z materiałów najwyższej jakości. Rozmiar oraz cena zestawu mebli mogą być dostosowane do oczekiwań Klienta.

Powrót do oferty

Projekt strony i wykonanie: RedProjekt

Projektakt i producent mebli: Dormir © 1996-2022

MAPA STRONY

KONTAKT

MAPA DOJAZDOWA

MAPA DOJAZDOWA

MAPA DOJAZDOWA

MAPA STRONY

SOCIAL MEDIA

odwiedź nas na facebook

E-MAIL

TELEFON

MAPA STRONY

Promocja - Drzwi Przesuwane 40%

Meble kuchenne na wymiar

Meble łazienkowe na wymiar

Meble biurowe na wymiar

Szafy i Garderoby na wymiar

TELEFON

E-MAIL

SOCIAL MEDIA

odwiedź nas na facebook

Promocja - Drzwi Przesuwane 40%

  

Strona główna

Nasza oferta

Realizacje

Drzwi przesuwane (-40%)