Meble kuchenne

meble kuchenne warszawa, dormir

Więcej →

Szafy garderoby

szafy na wymiar warszawa, dormir

Więcej →

Meble łazienkowe

meble łazienkowe warszawa

Więcej →

Meble biurowe

meble na wymiar warszawa, dormir

Więcej →

Inne meble

meble na zamówienie warszawa, dormir

Więcej →

Szafy na wymiar

Nasza firma zajmuje się zabudową wnęk, wykonywaniem szaf wolnostojących oraz garderób. Szafa wnękowa dostosowana do przestrzeni w domu klienta maksymalnie wykorzystuje miejsce od podłogi do sufitu. Pozwala uporządkować przestrzeń i efektywnie zabudować te trudne do zagospodarowania powierzchnie. Są to najczęściej miejsca m.in. na poddaszu, pod schodami czy w narożnikach. Wykonując szafę wnękową dopasowujemy wspólnie z Klientem nie tylko zewnętrzne elementy, ale również wnętrze mebla – liczbę półek, szuflad, koszy, drążków oraz ich rozmieszczenie.

 

Wykonujemy szafy na wymiar z drzwiami składanym i i uchylnymi. Drzwi przesuwne nie wymagają dodatkowej przestrzeni przy otwieraniu dzięki czemu nadają się do wąskich korytarzy czy małej garderoby.


W zależności od rodzaju zastosowanych wypełnień drzwi, nasza szafa wnękowa może stanowić element dekoracyjny, podkreślający charakter Państwa wnętrza.

W naszych realizacjach stosujemy następujące wypełnienia drzwi:

- lustra srebrne, brązowe,

- szyby przezroczyste (bezpieczne),

- szkło lacobel,

- płyty laminowane,

- płyty fornirowane,

- MDF lakierowany,

- bambus,

- rattan.

Zastosowany rodzaj wypełnienia drzwi stanowi główny element dekoracyjny szafy na wymiar. Ważne jest więc, aby dobrać go odpowiednio do charakteru wnętrza.


W naszych zabudowach stosujemy aluminiowe systemy firmy BONARI, których jesteśmy oficjalnym dystrybutorem. Systemy tej firmy pozwalają na łączenie ze sobą różnych wypełnień drzwi w zakresie istniejących możliwości technologicznych.

 

Na systemy aluminiowe firmy BONARI udzielamy gwarancji na okres 5 lat. 

News

Kontakt

Dormir Mirosław Żabik
Ul. Chodecka 15/27
03-350 Warszawa

+48 508-808-507

+48 501-421-471
biuro@dormir.pl