Meble kuchenne

meble kuchenne warszawa, dormir

Więcej →

Szafy garderoby

szafy na wymiar warszawa, dormir

Więcej →

Meble łazienkowe

meble łazienkowe warszawa

Więcej →

Meble biurowe

meble na wymiar warszawa, dormir

Więcej →

Inne meble

meble na zamówienie warszawa, dormir

Więcej →

Oferta

Meble kuchenneW naszym portfolio dużo miejsca zajmuje kuchnia na wymiarWarszawa jest miejscem, gdzie zapotrzebowanie na tego typu prace jest naprawdę duże. Mimo tego, zawsze staramy się realizować wszystkie zamówienia w trybie pilnym. Meble, które są wykonywane dokładnie pod potrzeby lokalowe, użytkowe i finansowe Klienta wyglądają znacznie bardziej atrakcyjnie niż kupowane gotowe zestawy mebli.


Dzięki możliwości wykonania mebli na konkretny wymiar uzyskuje się lepiej zagospodarowaną przestrzeń w kuchni. Każdy zakamarek jest wykorzystany, wszystkie, nawet najmniej dostępne miejsca, są przekształcone w użyteczną i funkcjonalną szafkę. Rozwiązanie to sprawdza się szczególnie w pomieszczeniach o niestandardowych wymiarach, w kuchniach, które ciężko umeblować gotowymi zestawami mebli. 


Nasze meble kuchenne na wymiar cechują się perfekcyjnym wykończeniem, doskonałym doborem materiałów, wysoką jakością akcesoriów meblowych oraz funkcjonalnym i atrakcyjnym aranżem. Do tworzenia mebli wykorzystujemy jedynie produkty renomowanych firm, które posiadają nie tylko renomę, ale również odpowiednie atesty potwierdzające rzeczywistą jakość. Do produkcji frontów meblowych wykorzystujemy drewno, płyty MDF, laminaty oraz szkło. Blaty zaś proponujemy kamienne, drewniane oraz laminowane HPL.

 

Ideą naszej firmy jest tworzyć meble trwałe, na lata, ergonomiczne oraz atrakcyjne wizualnie. W przypadku mebli kuchennych jest to niezwykle istotne, gdyż zazwyczaj są to meble, które wymagają największego nakładu finansowego.

 

Dzięki meblom wykonanym na wymiar uzyskuje się nie tylko funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni użytkowej, ale również dużo wolnego miejsca w kuchni. To sprawia, iż wykonywanie codziennych posiłków jest nie tylko wygodne, ale również znacznie przyjemniejsze. 

 

 Szafy wnękowe - Mimo że terenem naszego działania jest głównie Warszawa, to jednak dużą rolę w naszej ofercie zajmują szafy wnękowe montowane niemalże w całym województwie mazowieckim. Zabudowy tego rodzaju są świetnym rozwiązaniem do każdego pomieszczenia: do garderoby, sypialni, salonu, przedpokoju i innych.


Szafy wnękowe są sposobem na zagospodarowanie nawet najbardziej niefunkcjonalnych miejsc na przykład pod schodami, na poddaszu. Oferujemy różnorodne wypełnienia drzwi przesuwnych, dzięki czemu każdy może stworzyć swoją własną kombinację. Szafy wnękowe są niezwykle wygodne w użytkowaniu, dlatego warto w nie inwestować. Wykonane są dokładnie na wymiar posiadanej wnęki, dzięki czemu jest ona całkowicie wykorzystana.


Szafa powstaje od początku do końca według sugestii Klienta: to on wybiera styl, rodzaj wypełnienia, kolor, jak również wyposażenie wnętrza szafy, na które składają się drążki, szuflady, półki. Wszystkie te elementy składają się na indywidualny charakter mebla.

Meble łazienkoweCoraz częściej Klienci decydują się na meble łazienkowe. Ich rodzaj zawsze podyktowany jest potrzebami i gustem Klienta, jak również rozmiarami łazienki. Niezależnie jednak od tych czynników każde meble w łazience wymagają specjalnego potraktowania. Przede wszystkim muszą być wykonane z materiałów odpornych na wilgoć, która w łazience jest nie do uniknięcia.


Meble łazienkowe stanowią ważny element wyposażenia każdej łazienki, dlatego w swojej ofercie posiadamy wiele propozycji umeblowania każdej łazienki – małej, dużej, klasycznej czy nowoczesnej, łazienki stylowej, ozdobnej, jak również tej minimalistycznej. Meble pomagają zachować ład w pomieszczeniu oraz zapanować nad wszelkimi przedmiotami, które są tutaj niezbędne. Poza tym są niewątpliwie piękną ozdobą łazienki.News

Kontakt

Dormir Mirosław Żabik
Ul. Chodecka 15/27
03-350 Warszawa

+48 508-808-507

+48 501-421-471
biuro@dormir.pl